Horor na vlastní kůži

Rádi sledujete horory a myslíte si, že už vás jen tak něco nerozhodí? Věřte, že po následujících řádcích, kde Vám představím domy, kde si můžete hororem projít v reálném životě uvěříte, že opravdu nejste tak nebojácní, jak jste si mysleli.

Opuštěná chodba

McKamey Manor

Pro začátek zavítáme do Kalifornie konkrétně do San Diega. Na tento strašidelný dům se čeká na seznamu opravdu dlouhou dobu, protože se na něm nachází několik tisíc uchazečů. A na co že tito lidé čekají? Na dvou až osmihodinový hororový zážitek, během kterého budou mučeni, škrceni, setkají se s pavouky, budou naháněni najatými herci se sekyrami, vrtačkami, motorovkami a dalšími nástroji. Nebude chybět ani velké množství krve. Celá hra je vám uzpůsobena na míru podle dotazníku, který jste vyplnili předem, abyste byli co nejvystrašenější. Vaším úkolem je jediná věc, a to utéct z tohoto domu. Pokud jsem vás ještě stále neodradila prozradím vám, že doposud se nikomu uniknout nepodařilo a všichni tak hru ukončili předem.

Blackout

Tato hororová hra je specifická v tom, že se pokaždé nachází na jiném místě a její průběh se také stále mění. Základem je, že jste uneseni a ani nevíte kam, protože jsou vám zavázány oči. Nejhorší je, že nemůžete tušit, co vás potká. Jedinou zárukou je, že následujících pár týdnů určitě nebudete mít zrovna nejlepší sny. Opět se připravte na proudy falešné krve a hororové postavy, které se vás budou pokoušet vystrašit. Uniknete?
Strašidelný sklep

Očista

Teď trochu slevíme. Očista – filmová série, která vypráví o jediné noci v roce, kdy mají obyvatelé Ameriky dovoleno úplně vše na co si jen pomyslí. Dochází tak k morbidním vraždám, mučení, krádežím ale i znásilnění. A to vše bez jakéhokoli trestu. Prostě den, kdy můžete dát svým negativním emocím volný průchod a začít konat pomstu. Na motivy tohoto filmu tak vznikla hra odehrávající se na hřišti, kde pobíháte mezi šílenci s motorovými pilami, mačetami, noži, puškami a dalšími zbraněmi.

Prague fear house

Jak už sám název napovídá, poslední zástupce je z České republiky, na který narazíte v našem hlavním městě. Vyberete si, zda máte zájem o standardní či těžší verzi a jdete na to. Můžete čekat podobné aktivity jako u předchozích domů. Majitelé ovšem prozradili, že i když si pánové většinou hrají na odvážlivce, ve velké spoustě případů mají problém s absolvováním celé hry. Takže můžeme soudit, že to nebude žádný med.