Kde si půjčit auto v Praze a za kolik?

Být bez auta si dnes nikdo nedokáže představit. Může nastat situace, kdy jste bez auta a nějaké byste si potřebovali zaopatřit. Ne vždy to musí být z důvodu poruchy vašeho stálého vozidla. Důvodů k zapůjčení vozidla je mnoho.

Žijete v zahraničí, přiletíte za rodinou na dovolenou do Česka a bez auta si neumíte představit žití. Půjčíte si auto. Přiletěli jste z dovolené, potřebujete se dostat domů, nikdo z rodiny nebo vašich přátel nemá čas Vás vyzvednout? Taxík by byl příliš drahý a vy nebude tahat všechna zavazadla veřejnou hromadnou dopravou. Půjčíte si tedy vůz. Chcete vyrazit s rodinou na roadtrip po České republice a nemáte dostatečně prostorné auto nebo není v tak dobré kondici, aby vydržel tak dlouhou cestu? Půjčíte si auto. Chcete si vyrazit s přáteli ve větším počtu lidí a nemáte dostatek míst v jednom vozidle? Půjčíte si minibus.

minibus

V Praze existuje společnost autopůjčovna Milan. Zajišťují půjčování vozidel po celém hlavním městě. Jsou schopni Vám přivést vozidlo kam potřebujete. Ať už je to místo vašeho bydliště či kanceláři nebo ho přiblíží na letiště Václava Havla, aby váš návrat byl co nejpohodlnější. Firma působí na trhu již dvaadvacet let, mají tedy dostatek zkušeností k tomu, aby předně věděli, co je pro jejich zákazníky nejlepší. Půjčují auta a minibusy v perfektním technickém stavu. Hledáte-li levnou a seriózní službu autopůjčovna Milan je ta pravá volba.

Ceník na letní sezónu https://autopujcovna-milan.cz/cenik-letni-sezona/ půjčovaných aut se odvíjí od doby, kterou s vozem strávíte. Při zapůjčení vozidel Vás nelimitují ujeté kilometry. Můžete si projet celé Česko dle libosti. Po domluvě, lze s půjčeným vozidlem navštívit i zahraničí. S půjčením vozidla máte neomezený počet řidičů. Cena také zahrnuje havarijní pojištění, dálniční známku nebo servis. Jestliže máte děti, při zapůjčení obdržíte také autosedačky.

auto

Cena obsahuje stálou vratnou částku 8 000 Kč. K vratce se připočítá suma, která je již variabilní. Je závislá na typu a velikosti vozidla a na době, po kterou máte auto pronajaté. Přehlednou tabulku s cenami a další bonusy, které jsou obsaženy v ceně pronajmutí, naleznete na jejich webových stránkách.