Léto a koupání volá

Chcete si užít koupání jako na dovolené u moře, ale přitom neopustit svou zahradu? Není nic jednoduššího. Stačí jen mořská sůl do bazénu Chlorito.cz. Pokud je Vaše koupací zařízení vybaveno salinizační jednotkou, tak opravdu není problém ošetřit vodu za pomoci soli, ale i pokud salinizační jednotku nemáte, tak můžete mít v bazénu slanou vodu. Jen ani v jednom případě nesmíte zapomínat, že solný roztok zvyšuje PH vody a tím pádem je důležité pravidelně kontrolovat hodnoty PH vody a pravidelně přidávat do vody přípravek pro snížení PH vody, abyste předešly možným následným problémům.

relax u bazénu

Jak jistě dobře víte, mořská voda má blahodárné účinky na lidskou pokožku, a právě proto je úžasné, když si ji můžete vytvořit i ve svém zahradním bazénu a nemusíte kvůli ní cestovat tisíce kilometrů. Na dnešním trhu najdete nabídku tohoto materiálu od předních dodavatelů z Portugalska či Itálie v dokonalé čistotě a vysoké kvalitě. Solí lze ošetřovat vodu pravidelně nebo si díky ní vytvořit i úžasnou solnou regenerační koupel. Prostě a jednoduše si můžete užívat ve svém bazénu, jako byste byli na slunné pláži v zahraničí.

domácí bazén

Nezapomínejte ovšem, že k údržbě bazénové vody je zapotřebí i něco víc. Důležitá je pravidelná kontrola vody za pomocí testeru. Důležitý je správný obsah aktivního chloru ve vodě a samozřejmě správná výška hodnot PH vody. Dobré je mít do zásoby i další přípravky, jako je například algicid proti řasám. Ke kvalitní péči o celé koupací zařízení patří také různé příslušenství, jako třeba síťky či vysavače a kartáče pro odstraňování nejrůznějších nečistot. Každopádně si nezapomeňte také užívat koupání a vodních radovánek se svojí rodinou, protože bazén není přece jen o starostech a údržbě, ale hlavně o zábavě. Takže se nezapomínejte také bavit a užívat si krás života. I na zahradě u domu lze strávit nezapomenutelné chvilky.