Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně sten-skrine jsou velice oblíbené v moderních interiérech, především do ložnic. Mohou být jednotlivé, nebo tvořit soustavu skříní, popřípadě tvořit i improvizovanou šatnu. Vestavěné skříně jsou prostě super, a co teprve ty na míru. Jaké máte možnosti?skříň
Šatna
Pokud chcete vytvořit šatnu, pak vám bude stačit, když místnost přepažíte dřevěnou stěnou a na stěnu místnosti připevníte regály. Přidáte osvětlení, zrcadlo a máte hotovo. Šatna je asi ideální prostor pro uchovávání oblečení i bot. Budete mít vše pěkně na jednom místě, nebudete nic hledat a navíc se vám na věci nebude ani tolik prášit. Šatna je navíc snem každé ženy, která se ráda obléká a má ráda o svém oblečení přehled. Je totiž mnohem přehlednější než klasická skříň.
Skříň s otevíracími dveřmi
Klasické skříně se otevírají většinou směrem k nám. I takové dveře může mít vaše vestavná skříň, popřípadě soustava skříní. Skříně jsou tak více klasické a mohou působit jako běžný nábytek, který se vám ale velice vyplatí. Soustava skříní nebo vestavěná skříň je totiž mnohem praktičtější – máte vše na jednom místě a skříně nemáte rozházené po celém bytě.
Skříně s posuvnými dveřmi
Skříně s posuvnými dveřmi jsou velmi moderní, vypadají elegantně a hodí se do menších interiérů. Zabírají totiž méně místa než skříně, které se otevírají směrem dopředu. Zároveň vám poskytnou dostatek prostoru pro všechny věci, které potřebujete do skříně schovat. Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi jsou jedny z nejoblíbenějších v současné době.šatna
Když budete vybírat dekor skříně, myslete na to, že tyto skříně většinou vydrží opravdu dlouho a nejspíše je nebudete jen tak měnit. Vyberte si tedy spíše něco nadčasového a ideálně s jednoduchou údržbou (pozor na lesklé dekory). Pokud budete o skříň dobře pečovat, pak vám vydrží opravdu dlouho, takže se rozhodně vyplatí i přes vyšší pořizovací cenu.