Zábavní psi

Myslím si, že opravdu mnoho lidí má rádo zvířata. Abych se vám přiznala, tak neznám člověka, který by neměl rád zvířata. A máte doma taky nějaké zvíře? Já mám doma tři kočky a křečka. Musím říct, že jsem velice nadšená, že jsem si pořídila tolik koček. Ale taky musím uznat a říct na rovinu, že neměla jsem vůbec v plánu mít tři kočky. Ale vždycky jsem chtěla mít kočku, to ano ale ne hned tři. Jenomže ty kočky se ke mně vždycky dostaly tak úplně náhodou. Přeci, když vidím někde venku opuštěné kotě anebo dospělou kočku, tak ji přece nenechám napospas osudu.

Psi jsou prima.

Nebo vy byste nechali chudáka kočku nebo chudáka kotě jenom tak samotné venku? Co kdyby bylo opravdu opuštěné a vy byste byli jeho záchrana? No, je toho opravdu hodně, ale člověk nikdy neví. Protože navíc vždycky poznám, když některé zvíře potřebuje pomoc. Taky si vzpomínám, třeba když jsem byla malé dítě, jak jsem stále domů nosila různá zvířata, která jsem potom chtěla mít doma, a moje rodiče to samozřejmě některé nechtěli povolit, takže kolikrát jsem taky musela vracet psa do útulku, protože jsem ho našla venku. A samozřejmě, že moji rodiče žádného cizího psa doma nechtěli, navíc jistě taky někomu chybí.

Chrti jsou rychlí psi.

A vždycky to taky tak dopadlo. A pokaždé, když jsem našla venku nějakého pejska, tak to nakonec dopadlo tak, že jenom někomu utekl. Já jsem vždycky samozřejmě brečela, že jsem přišla o svého kamaráda, ale na druhou stranu už jsem ráda za to, že se vždycky pejsek vrátil ke svému majiteli. Takhle jsou alespoň zvířata opravdu spokojená a já si myslím, že každé zvíře by mělo být milováno a taky být u svého majitele. Mnoho lidí má rádo zvířata, jako třeba pejsky, kteří to nejvíce populární a lidé je mají hlavně kvůli tomu, že se psy je opravdu velká zábava a sranda. Moje maminka vždycky chtěla pejsky kokršpaněly, se kterými je prý největší sranda. A jaké milované zvířátko máte doma vy? Třeba moje babička, máma otce, nemá žádné zvíře, protože se jich prý hodně štítí. No, chápete to?