Zimní trendy ve světě brýlí

Většina lidí zapomíná na ochranu před UV zářením, jakmile uběhnou slunečné letní měsíce. To je velká chyba! Naše oči jsou vystaveny záření ve stejném rozsahu i v zamračených dnech. Navíc, když je na ulicích sníh, paprsky slunce se odrážejí od jeho bělosti a pro oči to může být nepříjemné.
Naštěstí nám sluneční brýle s filtrem umožňují vyhnout se tomuto riziku. Často se ukáže, že se jedná o doplněk, který v módní zimní úpravě dodává „tečku“. Mnoho modelů přinese úsměv do tváře pokaždé, když uvidíte svůj odraz v zrcadle.
Nezáleží na tom, zda si vyberete produkty slavných designérů nebo si je koupíte na ulici či v obchodních řetězcích. Jaké jsou trendy v brýlích pro podzim / zima 2019/2020?
žena s brýlemi portrét

Nadměrné brýle 70. let

Sedmdesátá léta se v módě vrací jako bumerang. Na každé straně vidíme zvony, roláky, vzdušné sukně a šaty. Šílenství nemohlo obejít zónu doplňků. Velké brýle v geometrických tvarech jsou hlavním trendem následujících měsíců. Většinou najdeme čtvercové rámy, ale dámy věrné kulatému tvaru budou mít také na výběr.

Nesmrtelné kočičí oči

Na výstavách optických showroomů dominují také modely kočičích očí. Neuvěřitelně sexy, tentokrát inspirovaná 60. lety. Kočičí obroučky jsou ideální pro každou elegantní ženu, která chce přidat dotek sexuální přitažlivosti. Určitě se v nich budete cítit sebevědomější a přitažlivější. Dokonce i v saku a šátku!
kočka s brýlemi

Brýle v podzimních barvách

Dámy, které jsou sebevědomější v utlumených barvách, se nemusí obávat. Podzimní, teplé odstíny najdete na rámečkách a také na brýlích. Hnědá a jantarová jsou ideální pro každodenní použití, zejména pokud jste ve vážném postavení.
Mnoho designérů se v této sezóně rozhodlo pro hnědé sklo místo typického černého. Pokud jde o ochranu před sluncem, nejsou v žádném případě horší než černé. Pokud tedy potřebujete změnit stávající brýle, je ten pravý čas hledat svůj nový vysněný pár.

"Most" na horním rámu

Další styl bliká na molu několik sezón. Bohužel mnoho tváří v takovém modelu nevypadá dobře, protože mají sklon opticky kombinovat obočí do jednoho. Pravděpodobně už víte, o jakém vylepšení okulárů mluvíme – horní rám tvoří tzv "most" přes brýle. Obvykle se vyskytuje v kovových brýlích v mladším stylu. Proto je mezi mladými lidmi nejoblíbenější. Takové brýle často propagují celebrity a hvězdy Instagramu.