A Vy s nimi jděte také

I bonusy a výhody dělají zaměstnance spokojenějšími. Právě proto také existují. A Vy si můžete tímto způsobem udržet takové zaměstnance, do kterých vkládáte energii a počítáte s nimi do budoucnosti ve firmě. Jenže, co pořád vymýšlet, aby zachovali firmě přízeň? Aby zůstali loajální a aby zůstali vůbec a neměli zaječí úmysly?

DSC_0199

Začněte s lasergame v Praze.
Cože to je? Ta lasergame praha? Inu, skvělá věc! A Vy můžete několika prvním dobrovolníkům takovou záležitost nabídnout. Na zkoušku. Darujte svým zaměstnancům adrenalinový zážitek, který spolu s nimi můžete lehce absolvovat i Vy.

Nespekulujte.
Jestli si myslíte, že taková lasergame v Praze nikoho nenadchne, potom jen spekulujete. Vždyť jste to ani nezkusili. Možná, když budete právě Vy průkopníkem nové aktivity pro Vaše podřízené, a půjdete s první skupinkou dobrodruhů zvýšenému adrenalinu naproti, určitě se přidají i další. Jde o to první odhodlání. Je jasné, že pro mnohé zájemce bude první návštěva laserové arény jedním velkým neznámým počinem.

Ale, jak se praví: Všechno je jednou poprvé.
Každý zná, nebo je dokonce velkým fanouškem hvězdných válek. Vzpomeňte si na laserové meče, kterými hrdinové bojovali za svou svobodu. Nebo bránili svá území. Vy se můžete alespoň na pár minut stát podobnými hrdiny, kteří musí své území také chránit, nebo vyrvat ze spárů nepřítele.
Jen máte jiné podmínky, zbraně, ale hlavně nejde o život. Jen o ten fiktivní. A mnohdy nemáte život jen jeden. Výhoda, viďte? Lasergame praha se stane pro Vaše zaměstnance hitem. Víte, proč? Je to prosté.

  1. Hra dokonale uvolní i ty nejupjatější osobnosti, kteří vypadají, jako by byli soustavně v křeči.
  2. Celý tým sestavený z kolegů se vzájemně pozná i mimo pracoviště.
  3. Vy zjistíte, že účetní nemá v hlavě jen čísla a v ruce kalkulačku. Že umí být týmovým hráčem.
  4. A mnozí zjistí, že naopak ten oblíbený spolupracovník není zase tak obětavý. Když jde do tuhého, sleduje jen své zájmy.

DSC_0201

A mnoho dalšího zjistíte i po lasergame v Praze, když usednete k občerstvení, kterým celou hru společně zakončíte. A že si budete mít o čem povídat? To teda budete.