Automobilka Citroën

Citroën je velmi známá automobilka, která je proslulá francouzskými vozy s dobrou kvalitou a vydrží. Pokud jej máte, tak vždy přijde vhod tažné zařízení.

Automobilka Citroën

Informace

Vše to započalo roku 1916, kdy se majitel této firmy rozhodl, že bude vyrábět auta, která budou silná a hospodárná. Tyto vozy jsou už dnes pro nás dávnou historií, ovšem měli obrovský význam a díky nim je v dnešní době automobilka tam kde je. V logu už sice byli pomyslné dvě lomené šipky nad sebou, ovšem design se v příběhu let i s automobily modernizoval, aby držel krok s trhem. Významný zlom přišel také roku 1976, protože tato společnost dále patří pod PSA Peugeot Citroën.

starý citroen

Uběhlo už spousta let, ovšem na tomto vlastnictví se nic nezměnilo, takže stále patří tomuto koncernu. Dnes už jsou samozřejmě vozy na moderní úrovni, přičemž automobilka se snaží jít stále kupředu, což je na trhu samozřejmě potřeba, aby si udržela své místo. V současné době má okolo 14 000 zaměstnanců, což vypovídá o tom, že se nejedná o žádnou malou firmičku. Má i skvělé rozšíření, přičemž auta tohoto výrobce můžeme hojně potkat i u nás.

Tažné zařízení

Jestliže vlastníte tuto značku vozu a občas Vám chybí dostatek volného místa k převážení všeho možného, tak není nic jednoduššího než si zapůjčit přívěsný vozík. K tomu je ovšem potřeba tažné zařízení, které zajistí soudržnost vozíku za vozidlem. Tažné zařízení na auto Citroën Amsa je speciálně vyrobené, a proto nádherně pro montáž pasuje. Na tu se specializují různé firmy, takže Vy se sní nemusíte vůbec obtěžovat.

černý Citroen

Až budete mít tažení nainstalované i s kompletní elektroinstalací, tak stačí zajet zkontrolovat, jestli je vše v pořádku ohledně zapojení a technického stavu. Potom už stačí zajít na úřad, kvůli zapsání tažného zařízení do technického průkazu. Potom už můžete hurá na silnice i s přívěsem, jenž významně přidá spoustu užitečného místa. Samozřejmě využití je mnohem více, protože když budete chtít si udělat výlet na kole, tak jej můžete jednoduše umístit do nosiče za auto a můžete velmi vyrazit za dobrodružstvím.