Bytový design

Pokud nejste příliš znalci bytového designu a chtěli byste vylepšit svoje bydlení, můžu vám dát pár tipů, co může váš byt vylepšit, aby byl útulnějším, krásnější a lepším v bytovém designu Bydesign.cz.

První tip: Barva designu bytu

Tady to záleží na vás, jakou barvu si zvolíte, ale samozřejmě je potřeba se v tom i trochu vyznat, tudíž nekombinovat v žádném případě barvy jako červená a zelená, nebo žlutá a červená, to není vkusné a pro většinu lidí spíše tyto barvy jsou do očí bijící. Nejlepší je celý bytový design udělat do dvou, maximálně do tří barev, to proto, aby to k sobě hezky ladilo.

he0888

Druhý tip: Postel

Postel je také důležitá pro design bytu. Já bych třeba volila postel, která je prostorná, s velkými nebesy a manželská a to proto, abyste se v ní mohli pohodlně vyspat. Spánek je základ dne a pokud se dobře nevyspíte a nebudete mít dostatek spánku, budete nevrlí a nebudete se cítit dobře, proto je to jeden z nejzákladnějších bodů.

Troufám si říct, že k výběru postele je zapotřebí tedy zvážit několik faktů, které mohou ovlivnit kvalitu postele.

1) Cena – cena kvalitní postele se bude pohybovat (troufnu si říci) od tří tisíc korun, samozřejmě čím více lepší postel, tím bude dražší.

2) Prostor – ještě důležitějším bodem je prostor postele, protože na malé posteli se budete převalovat a opravdu se nevyspíte.

WRAN-2271-porto-9-silver-wranovsky-kristalovy-lustr-prisazeny-esvetlo

Lustr

Dalším bodem – ač ne příliš známým, je lustr. Vybírat lze z několika tisíc modelů a ceny se pohybují od čtyři sta korun až po několik tisíc korun, tudíž je vlastně na vás, jaký model si zvolíte (záleží, který se vám líbí a který je vám blízký). Zvolit si můžeme podle několika faktorů:

– též cena

– barva

– velikost

– prostor v bytě

– tvar (kulatý, hranatý, čtvercový a tak dále)

Takže možností je spousta, stačí si jen vybrat podle svého stylu, přesvědčení, zkušeností. Doufám, že vám tento článek alespoň trochu pomohl.