Erotické masáže pomáhají i léčit tělo a duši

Kdo se odhodlá jít na erotickou masáž, očekává, že si užije orgasmické vyvrcholení. To jistě, ovšem nejen to, cílem těchto procedur je zlepšit kvalitu života v obecném slova smyslu.

hezká dívka

Podpora lymfatického systému a krevního oběhu – jednou z podstatných předností většiny technik erotických masáží Praha je rozproudění energie, zlepšení funkce krevního oběhu a kolující lymfy v těle. Je-li masérka zkušená, citlivá a empatická, věnuje tomuto kroku mimořádnou pozornost, neboť výhradním cílem těchto procedur není jen slastný orgasmus, a třeba i několikanásobný, ale rovněž zlepšení kvality života, posílení zdraví a psychiky, podobně jako je tomu u všech ostatních relaxačních masáží.

dívka s motýlem

Posílení imunity – lymfatický systém úzce souvisí s imunitním systémem, jsou to dva navzájem propojené systémy. Lymfa odvádí z těla škodliviny a naopak jej zásobuje živinami z potravy. Proto je velmi důležitý pravidelný pohyb a masáže jej vhodně doplňují. Možná se vám to bude zdát přinejmenším zvláštní, ale erotická masáž vám může významně pomáhat před sezonní chřipkou nebo dokonce před nákazou Covidem-19. Samozřejmě nesmíte podcenit práci na sobě, na kvalitě vašich myšlenek, vašeho vědomí a spolu s tím i se stravovacím režimem.

Zlepšení buněčné regenerace – prokrvování tkání a pokožky a současné proudění energie, kterou vám masérka předává, je stimulem pro buněčnou regeneraci. Mnozí lidé se po takových procedurách cítí jako znovuzrození, mají nabité baterky a mohou se pustit do svých smělých plánů.

Zatočí s depresemi – deprese jsou úzce spjaty s chronickým stresem, nadměrným holdováním kávě a alkoholu a nevhodné stravě, která má mimo jiné za následek úbytek hořčíku v organismu. Věnujte tomu maximální pozornost a snažte se také najít způsob, jak se uvolnit, lépe spát a relaxovat. Erotické masáže vám v tomto procesu „sebeléčení“ výrazně pomohou.