Dokládání příjmů se lze vyhnout

Nacházíte se právě v nepříjemné situaci, kdy si nemůžete dovolit platit vše, co potřebujete? Jste bez příjmů, přišli jste o zaměstnání, máte nedostatečnou mzdu nebo nečekané výdaje? Situací, které mohou nastat, je nespočet, a může se to přitom týkat naprosto každého z nás. Jestliže jste se tedy i vy bohužel dostali situace, ze které nedokážete sami ven, tak je ten správný čas nestydět se a požádat o pomoc.

Zejména teď, v době pandemie, je to s příjmy všelijaké. Velké části zaměstnanců totiž kompletně odpadli příjmy, a spoléhají se pouze na státní podporu. Podnikatelé jsou zcela na nule, tudíž se nacházejí pravděpodobně v ještě o něco horší situaci. Pokud jste se tedy i vy dostali do situace, se kterou si sami nevíte rady, tak je na čase, abyste zažádali o hypotéku bez dokládání příjmů Hypotéka bez registru. Jedná se o spolehlivý a ověřený úvěr, který vám může pomoci i v tak složité situace, jako je výpadek příjmů na několik měsíců.

stodolarové bankovky

Příjmy se dokazovat nemusí

Banka vám v takovéto situaci naopak zcela nepomůže. Důvod je ten, že pro banku je nezbytné, abyste doložili své příjmy. Ty však samozřejmě v době, kdy jste bez práce, doložit nemůžete. Nezoufejte, u nebankovní společnosti se ničeho takového nedočkáte. Zde se o vaše příjmy nikdo zajímat naštěstí nebude. Je tedy skutečně jen na vás, pro jakou instituci se rozhodnete, pokud však nemáte příjmy, tak je jasné, že je rozumnější své kroky rovnou směřovat do nebankovní společnosti.

mince na novinách

Atraktivní parametry půjčky

Jaká vlastně americká hypotéka bez doložení příjmů je? Jaké parametry od ní můžete vůbec očekávat? Určitě vás nejvíce zajímá úroková sazba. Ta se liší a záleží na více parametrech, avšak klienti mnohdy dosahují úrokové sazby již od 3 %, což je výborná hodnota. Dalším důležitým parametrem je doba splatnosti. Tu si budete určovat primárně vy, stačí se domluvit s profesionály tak, aby to vyhovovalo oběma stranám.