Erekci lze obnovit docela snadno, jen vědět, jak


Jakou má viagra cenu bez receptu erectmax.cz a jakou cenu jsme ochotni zaplatit za obnovení erekce? Tuto otázku si klade mnoho mužů a většina z nich si neuvědomuje, že návrat ke ztracené erekci je někdy poměrně jednoduchý, a hlavně velmi levný. Cena Viagry se na trhu pohybuje v řádu tisíců korun, a to není zrovna zanedbatelný obnos. Kdyby šlo o běžný Acylpyrin, který pořídíte za směšnou částku…

muž a žena

Ztracenou nebo oslabenou erekci považujeme za problém a mnohdy z něj viníme všechny kolem nás – znečištěné životní prostředí, nekvalitní potraviny, politiky, autoritáře a kdoví koho ještě, jen do svého nitra se nepodíváme. Tam totiž bývá nejčastější příčina potíží. Zeptejte se sami sebe, zda není pochroumaný hlavně váš životní styl, a proveďte důslednou analýzu vašeho života, abyste odhalili, co děláte špatně, a co by mohlo vést k tomu, co se vám přihodilo.

rozbalený kondom

Většinou na to přijdete sami, a pokud si opravdu nevíte rady, napovíme vám dvěma kouzelnými slůvky „jídelníček a stres“. Jinými slovy, čím zdravěji se stravujete, a čím více nekompromisně eliminujete ze svého života stres, tím kvalitnější erekce, a nejen erekce.

Ohledně zdravého stravování naleznete na Internetu tisíce receptů a návodů, jak postupovat. Se stresem to bývá obtížnější, protože musíte všechny stresové faktory odstraňovat sami dle aktuální situace. Obrovskou výhodou je, že na to nejste sami – máte k dispozici vydatné pomocníky – bylinky z říše tzv. adaptogenů, tedy rostlin pro lepší adaptaci na stresové situace. S nimi budete lépe zvládat stres, který jste ještě doposud ze svého života neodstranili. K adaptogenům patří například Kotvičník zemní, Ashwagandha, Maca peruánská nebo velmi rozšířený a známý Ženšen.

A ještě jeden tip na závěr – znáte náhražku kávy jménem Melta? Vyrábí se již přes sedmdesát let a obsahuje kořen čekanky, který také pomáhá podobně, jako výše jmenované rostlinky, Můžete tento nápoj nebo jemu podobné taktéž zařadit mezi vaše antistresové pomocníky.