Kolik stojí založení s.r.o.?

Rozhodnutí podnikat formou právnické osoby, tedy společnosti s ručením omezeným, máte tedy úspěšně za sebou. Teď stojíte před otázkou, jestli si společnost s ručením omezeným založíte sami, vlastními silami, nebo si ji necháte založit nějakou profesionální firmou, anebo cestu ke své společnosti vyřešíte její koupí.

Posuzování možností

Všechny možnosti startu pod hlavičkou, té své, společnosti s ručením omezeným mají určitá úskalí. Ty se mohou projevit například časovou prodlevou, zbytečně navíc vynaloženými financemi, problémy při samotné registraci u Obchodního soudu. Z představy o rychlém startu podnikání se může mávnutím kouzelného proutku stát pouze nesplněný sen.

Co tedy doporučit? Především rezignujte na zakládání společnosti s ručením omezeným svými vlastními silami. Zbytečně byste si tříštily svou podnikatelskou aktivitu. I když dnes založení společnosti není až tak velkým právním oříškem, nějakého studování procedur, předpisů a zákonů byste se nevyhnuli. A i když byste dali vše nakonec dohromady, prožili byste zbytečný adrenalinový týden, nebo dva v očekávání, jestli vám soud váš návrh na zápis nové společnosti nevrátí.

Máte-li dobrého známého, který je shodou okolností i právníkem, požádejte o založení vaší společnosti s ručením omezeným právě jeho. Pokud oslovíte náhodně vybranou právní, advokátní kancelář, nebudete mít nikdy jistotu, že je zakládání té vaší společnosti věnována maximální péče, a že složka s vašimi dokumenty neleží zbytečně někde na stole.

Vše zařídíte od stolu

Je tu ale jedna možnost, při které vás určitě překvapí při, založení s.r.o. cena https://www.companiesandoffices.cz/zalozeni-nove-spolecnosti-s-r-o/. Klinutím na tento odkaz se dostanete na stránky společnosti, která je schopna vám vaši společnost s ručením omezeným založit zcela zdarma. Proč by to dělala, ptáte se? Protože je to její byznys a podnikatelský záměr. Vše se dozvíte po přechodu na uvedený odkaz. Budete překvapeni a ručím vám za to, že určitě zvážíte nabídnutou možnost.