Léčivý pobyt ve tmě

Temnota může být blahodárná. Člověk ani netuší, jak na jeho tělo může působit, dokud si to nevyzkouší .
Terapie tmou není ve světě žádnou novinkou. Funguje již řadu let. Do nynější doby nebyla tak známá, ale v posledních letech se stává čím dál populárnější. Někteří to berou jako velkou výzvu, jiní si tímto způsobem chtějí srovnat myšlenky v hlavě nebo vyřešit problémy.

poušť

Záleží jenom na vás, jestli chcete být ve svatyni samotní, nebo zdali čas strávený tímto způsobem budete s někým sdílet.
Lidé se běžně spoléhají na zrak a to až z 70%. Je to vjem, kterým vnímáme okolní svět, takže je to pochopitelné. Jenomže i světlo nás může tížit. Právě světlo ovlivňuje naši mysl. Když se chcete soustředit na něco jiného, třeba na své vlastní já a řešit problémy, musíte se od těchto vjemů oprostit a zhasnout.
Tato zkušenost vám možná otevře oči. I v temnotě se dají vyřešit problémy. Zjistíte, jaké to je, když zůstanete jenom sami se sebou.

Netradiční zážitek, na který budete mít hluboké vzpomínky

Jistě jste někdy slyšeli motto: „Pro oči nevidí“. Dává vám to smysl? Nyní už možná bude. Právě toto heslo je našim mottem na cestě k sebepoznání.

  1. Pokud chcete zažít změnu, vyřešit velké rozhodnutí, jste roztěkaní nebo ve stresu, chcete si dát život do pořádku, pak to zaručeně můžete zkusit.

vlci
Nemusíte mít nutně nějaké problémy, do svatyně přichází i lidé, kteří to jenom chtějí vyzkoušet nebo kteří mají rádi, když je nic neruší.

  1. Léčbu si můžete přijít vyzkoušet samotní nebo například i v páru s přítelkyní, partnerem, kamarádem, rodinou. Délka pobytu záleží čistě na vás. Někomu stačí pár dní nebo týden, jiný si chce dopřát luxusní například měsíční kůru. Rozhodnutí záleží jen na vás.
  2. V těchto případech netíhneme ani k náboženství ani k žádným rituálům. Není to duchovní osvěta ani žádná speciální technika. Uprostřed černočerné tmy si zkrátka a dobře můžete dělat, co budete chtít.