Neotálejte s koupí bazénu, nejlepší dobou je zima

Léto v plném proudu, sice třicítky nepanují každý den, příroda ale ochlazení a déšť potřebuje jako sůl. Za nejlepší vysvobození od veder pro lidi stále platí bazén, nejlépe na vlastní zahradě. Nepotíte se, ochlazujete se a zároveň si vychutnáváte sluneční paprsky.
Postupně si začínáme zvykat na všudypřítomné zimní reklamy na výprodeje bazénů a místo toho, aby nás nějak ohřáli v mrazivém počasí, přinášejí další pocit ochlazení. Stejné to bývá v létě, kdy přijdete do nákupních center, cítíte se velmi příjemně v klimatizovaných prostorech a na ramínkách stále visí zimní bundy s dvoutřetinovou slevou.
odpočinek v bezénu.jpg
V zimě bazén za třetinu
Bazén jako ideální vánoční dárek pro celou rodinu. V zimě, kdy za 70 000 Kč získáte velký bazén na vaši zahradu, tak v létě máte za stejnou cenu klidně i více než poloviční! V lednových výprodejích také lehce získáte různé slevy a benefity například na montáž, dopravu, doplňkové vybavení a zařízení, jako je například filtrace, zastřešení či plachta. Možností je dostatek, ne nadarmo se Česká republika řadí k předním bazénovým velmocím.
Bazén jako skvělá vizitka zahrady
Na každé zahradě rostou stromy, keře a různé květiny. Ženy rády o svoji zahradu pečují všelijakými záhony, skalkami a dekoracemi. Bazén ale dodá zahradě svěžejší pohled. Spolu s dalšími objekty , by bazén na zahradě neměl chybět. Pokud je navíc obklopen krásnou a udržovanou zámkovou dlažbou doplněnou decentně o sousedící keříky a rostliny, stává se chloubou nejen zahrady, ale také vaší rodiny.
zábava s mimčem.jpg
Léto se tak stává ještě příjemnější a vaše děti vydrží v bazénu klidně i několik hodin, dostanou se tak na čerstvý vzduch a utečou od počítačů a elektroniky, zatímco vy si pozvete přátele na pohodovou večerní grilovačku, kde žena zazáří svou domácí zeleninou, muž chutně připraví masové speciality, přátelé donesou svěží ovoce ze své zahrádky a celá rodina si užívá letní teplé večery naplno. A večer si bazén za třetinu ceny užijí naplno i dospělí!