Půjčka s flexibilním splácením

Proč jsme si tak oblíbili využívání kontokorentu u našeho bankovního účtu? Protože nám dává volnost splácení. Když máme finanční obtíže, můžeme si půjčit vyšší částku a v době, kdy se nám daří zase celý kontokorent splatíme. Podobně flexibilně se chová i nebankovní americká hypotéka! Sjednáte si limit půjčky a můžete kdykoliv zasílat mimořádné splátky. Úrok se vám vypočítává jen podle toho, kolik skutečně aktuálně dlužíte. Půjčka je však poskytována na mnohem nižší úrok než kontokorent u banky.

výplata

Refinancujte s výhodným finančním produktem
Americkou hypotéku můžete využít jako vklad do vašeho podnikání. Jejím prostřednictvím se vám podaří realizovat investici, která vám přinese mnohem vyšší výnos, než je úroková sazba z úvěru. Půjčka je však i populární nástroj, jestliže se chystáte refinancovat. Sjednané úvěry z minulosti obvykle představují nepříjemnou finanční zátěž, protože mají velmi vysoké měsíční splátky. Všechny je zaplatíte najednou a do budoucna budete splácet jen americkou hypotéku. Ta nabízí prodloužit splácení až na třicet let. Díky dlouhé době splácení představují měsíční splátky skutečné minimum. Nebudou vás zatěžovat a můžete volné finanční prostředky dále investovat.

peněženka

Pohodlná při vyřízení, příjemná při splácení
Půjčku si vyřídíte za pár dní, při expresním čerpání třeba i za pár hodin od zaslání potřebných dokumentů. Nejsou nutné žádné osobní schůzky a nebudete zatíženi zbytečnou administrativou. Vaše ložnice nebo vaše pracovna s počítačem je místem, odkud vše zařídíte. Potěší vás i možnost flexibilního splácení. Funguje podobně, jako splácení kontokorentu u bankovního účtu. Když máte možnost, zašlete vyšší měsíční splátku. Za tu vám nejsou počítány žádné poplatky navíc a snižujete tím dlužnou částku. Úrok platíte jen z aktuální výše dluhu. U půjčky máte také možnost kdykoliv splatit bez sankcí zůstatek v plné výši!