S americkou hypotékou je život sladší

Pokud přemýšlíte o půjčce a zvažujete, která by mohla být tou pravou pro vás, tak neváhejte a jednoznačně si sjednejte americkou hypotéku.
Americká hypotéka vám nabízí výhody, jaké jinde nenajdete:
Její hlavní předností je v první řadě to, že je bezúčelová. Peníze, které takto získáte, můžete využít libovolně bez udání účelu – nebudete muset sdělovat, k čemu vám půjčka poslouží, ani to následně nijak dokládat. A to je obrovská výhoda, kterou u jiných typů půjček nenaleznete, takže není divu, že všichni touží právě po americké hypotéce.
panáček s balíčky peněz
Každopádně je důležité si uvědomit, že tento typ půjčky má jedno veliké specifikum, kterým je, že abyste tuto půjčku získali, tak nutně potřebujete nemovitost jako záruku toho, že ji budete bez potíží splácet. V případě, že byste splátky přerušili, pak tato nemovitost připadne poskytovateli půjčky. Nicméně pokud budete splácet bez potíží, nijak se vás tato skutečnost nedotkne a nemusíte se ničeho bát a svou nemovitost můžete dále užívat, jak jste zvyklí.
Jako vhodnou nemovitost můžete zvolit prakticky cokoli od bytu, přes rodinný dům, výrobní areál firmy, až třeba po garáž anebo pozemek. Dokonce je možné sjednat i hypotéku na družstevní byt.
Je zde i řešení pro lidi, kteří mají zájem o americkou hypotéku, ale žádnou nemovitost nevlastní. Tuto situaci mohou vyřešit tak, že si seženou spoluručitele – tedy člověka, který se za jejich půjčku zaručí svou vlastní vhodnou nemovitostí.
mince ve skleničce
Nicméně důležité vždy je, podívat se i na úrokovou míru takové půjčky. Ta v případě americké hypotéky začíná na šesti procentech, což je více než u klasické účelové půjčky. Každopádně je to ta nejlepší možná nabídka, jakou vám nebankovní společnost může nabídnout.
Navíc, nebudete platit žádné poplatky předem a sjednání americké hypotéky půjde jako po másle, takže již brzy budete mít peníze v ruce.