Spolehlivě vás přestěhujeme!

Přestěhovat kancelář nebo rovnou celou firmu, to není jednoduchá záležitost. Zvlášť v okamžiku, kdy potřebujete celou akci provést rychle. Pro takové situace je tu naše firma ODNESTO.CZ! Dokážeme pro vás stěhovat jak v Praze, tak po celé republice dle domluvy – malé kanceláře a provozy, ale i velké firmy, které sídlí třeba v několika budovách. Je zapotřebí nechat prostory prohlédnout naším odborným pracovníkem, který zhodnotí, co vše bychom si měli připravit, jak dlouho bude celá akce trvat a také kolik obalového materiálu budete potřebovat poslat, pokud si ho u nás objednáte a necháte doručit.

spolehlivost především

Pokud byste měli zájem, náš pracovník vám může dát také cenné rady, jak věci řádně připravit, aby byl průběh stěhování hladký a nic se nerozbilo.

Máte v kancelářích důležitou IT techniku, o kterou se trochu bojíte a potřebujete, aby byla přepravena bez sebemenšího poškození? Na nás se můžete spolehnout, protože kromě profesionálních pracovníků máme také pojistku, která by byla využita v případě jakéhokoli problému. Ovšem vždy všechno precizně zabalíme, a pokud je IT techniky více, takže se musí ponechat v dodávce, hlídá ji jeden pracovník, aby nedošlo ke krádeži nebo k poničení kteréhokoli kusu.

Pokud je zapotřebí převézt nějaké velké kusy nábytku, jako bývají recepce, velké skříně, dlouhé stoly či podobný nábytek, naši zaměstnanci vše rozmontují, zabalí a přestěhují, a na místě určení opět smontují dohromady tak, abyste byli spokojeni.

rychlé stěhování

Stěhování firem Praha je k dispozici každému, tak neváhejte a už teď začněte postupně balit své šanony a dokumenty, které opatříme kódováním, aby se pak jednoduše našly a byly přestěhovány do správné kanceláře.

Svěřte své stěhování do rukou odborníků se zkušenostmi. Odstěhovali jsme už tolik firem a provozoven, že dokážeme nejen dobře poradit, ale také provést celou akci rychle a spolehlivě.