Jak zamezit vypadávání vlasů?

Vypadávání vlasů je problém, o kterém se ve společnosti jen velmi málo mluví. Mnoho žen si na svém zevnějšku velmi zakládá a krásné vlasy jsou přesně to, co si každá žena přeje. I když je to u žen méně časté, i je mohou trápit problémy s vypadáváním vlasů, co teď? Když dojde řeč na vypadávání vlasů, mnoho žen neví na koho se obrátit nebo se velmi stydí a odmítá tak problém řešit.

mladá žena

Určitě jste na internetu narazili na celou řadu osvědčených tipů, triků a produktů, které mají k bujné hřívě dopomoci, ale opravdu fungují. S největší pravděpodobností se jedná pouze o marketingový tah, který má nalákat důvěřivé jedince.

  • Regenerační krém nebo voda

Na trhu najdeme celou řadu produktů, která by nám měla s tímto problémem pomoci. Nejspolehlivější volbou jsou právě výrobky, které cílí na regeneraci. I v lékárně se můžete setkat s celou řadou farmaceutických léčiv, které bez ohledu na cenu nebo efektivitu mohou do jisté míry pomoci s regenerací pokožky. Důležitá je ale pravidelnost, bez které se požadovaný výsledek nemůže nikdy dostavit.

  • Masáž hlavy

Další účinná a velmi jednoduchá metoda je masáž hlavy. Ta totiž pomáhá stimulovat krevní tok do vlasových folikulů. Masáž hlavy by neměla být nikdy provázena bez olejíčku, důležitá je i absence tření. Raději do pokožky hlavy jen lehce vtírejte olejíček.

  • Suché konce

vysoušení vlasů

Někdy ženu nemusí trápit jen vypadávání vlasů, ale pouze suché konce, které mají tendenci k třepení a ulamování. V takovém případě se vyplatí sáhnout po kvalitní kosmetice, ovšem ani přírodní produkty nemusí být na škodu – arganový nebo bio kokosový olej https://www.nakliceno.cz/kokosovy-olej/ dokáží s oslabenými konci vlasů doslova zázraky. Stačí rozetřít menší množství produktu v dlaních a opatrně ho nanést do suchých délek a konců a nechat působit (nejlépe přes noc). Budete mile překvapeni, co s vlasy přírodní oleje dokážou.